RNF12BTC49R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12BTC49R9 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12BTC49R9
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 49.9 OHM 1/2W .1% AXIAL
Dataark: 1.RNF12BTC49R9.pdf2.RNF12BTC49R9.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF12BTC49R9
Varenummer RNF12BTC49R9 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 49.9 OHM 1/2W .1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 520135 pcs Datablad 1.RNF12BTC49R9.pdf2.RNF12BTC49R9.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Modstand 49.9 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/2 T2 49.9 0.1% R