RNF12BTC5K05
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12BTC5K05 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12BTC5K05
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 5.05K OHM 1/2W .1% AXIAL
Dataark: 1.RNF12BTC5K05.pdf2.RNF12BTC5K05.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF12BTC5K05
Varenummer RNF12BTC5K05 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 5.05K OHM 1/2W .1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 433930 pcs Datablad 1.RNF12BTC5K05.pdf2.RNF12BTC5K05.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Modstand 5.05 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/2 T2 5.05K 0.1% R