RNF12CTC69K8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12CTC69K8
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 69.8K OHM 1/2W .25% AXIAL
Dataark: 1.RNF12CTC69K8.pdf2.RNF12CTC69K8.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF12CTC69K8
Varenummer RNF12CTC69K8 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 69.8K OHM 1/2W .25% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 777572 pcs Datablad 1.RNF12CTC69K8.pdf2.RNF12CTC69K8.pdf
Tolerance ±0.25% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Modstand 69.8 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/2 T2 69.8K 0.25% R