RNF12CTE100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12CTE100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12CTE100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100 OHM 1/2W .25% AXIAL
Dataark: 1.RNF12CTE100R.pdf2.RNF12CTE100R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF12CTE100R
Varenummer RNF12CTE100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100 OHM 1/2W .25% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 619994 pcs Datablad 1.RNF12CTE100R.pdf2.RNF12CTE100R.pdf
Tolerance ±0.25% Temperaturkoefficient ±25ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF 1/2 T9 100 0.25% R