RNF14BAE152R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14BAE152R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14BAE152R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 152 OHM 1/4W .1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14BAE152R.pdf2.RNF14BAE152R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14BAE152R
Varenummer RNF14BAE152R Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beskrivelse RES 152 OHM 1/4W .1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 478513 pcs Datablad 1.RNF14BAE152R.pdf2.RNF14BAE152R.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 0.25W, 1/4W
Spænding - Opdeling Axial Tykkelse (Max) ±25ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Serie RNF
RoHS Status Tape & Box (TB) Polarisering Axial
Andre navne RN 1/4 T9 152 0.1% T