RNF14BAE154R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14BAE154R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14BAE154R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 154 OHM 1/4W .1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14BAE154R.pdf2.RNF14BAE154R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14BAE154R
Varenummer RNF14BAE154R Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beskrivelse RES 154 OHM 1/4W .1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 459621 pcs Datablad 1.RNF14BAE154R.pdf2.RNF14BAE154R.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 0.25W, 1/4W
Spænding - Opdeling Axial Tykkelse (Max) ±25ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Serie RNF
RoHS Status Tape & Box (TB) Polarisering Axial
Andre navne RN 1/4 T9 154 0.1% T