RNF14CTC17K2
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14CTC17K2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 17.2K OHM 1/4W .25% AXIAL
Dataark: 1.RNF14CTC17K2.pdf2.RNF14CTC17K2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF14CTC17K2
Varenummer RNF14CTC17K2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 17.2K OHM 1/4W .25% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1369953 pcs Datablad 1.RNF14CTC17K2.pdf2.RNF14CTC17K2.pdf
Tolerance ±0.25% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 17.2 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T2 17.2K 0.25% R