RNF14CTC191R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14CTC191R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 191 OHM 1/4W .25% AXIAL
Dataark: 1.RNF14CTC191R.pdf2.RNF14CTC191R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF14CTC191R
Varenummer RNF14CTC191R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 191 OHM 1/4W .25% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1251313 pcs Datablad 1.RNF14CTC191R.pdf2.RNF14CTC191R.pdf
Tolerance ±0.25% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 191 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T2 191 0.25% R