RNF14CTD200R
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14CTD200R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 200 OHM 1/4W .25% AXIAL
Dataark: 1.RNF14CTD200R.pdf2.RNF14CTD200R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14CTD200R
Varenummer RNF14CTD200R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 200 OHM 1/4W .25% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1986768 pcs Datablad 1.RNF14CTD200R.pdf2.RNF14CTD200R.pdf
Tolerance ±0.25% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 200 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T1 200 0.25% R