RNF14CTD2K32
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14CTD2K32
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.32K OHM 1/4W .25% AXIAL
Dataark: 1.RNF14CTD2K32.pdf2.RNF14CTD2K32.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14CTD2K32
Varenummer RNF14CTD2K32 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.32K OHM 1/4W .25% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2197514 pcs Datablad 1.RNF14CTD2K32.pdf2.RNF14CTD2K32.pdf
Tolerance ±0.25% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 2.32 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T1 2.32K 0.25% R