RNF14GTD82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14GTD82K0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 82K OHM 1/4W 2% AXIAL
Dataark: 1.RNF14GTD82K0.pdf2.RNF14GTD82K0.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14GTD82K0
Varenummer RNF14GTD82K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 82K OHM 1/4W 2% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6843897 pcs Datablad 1.RNF14GTD82K0.pdf2.RNF14GTD82K0.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 82 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T1 82K 2% R