RNF14JAD100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14JAD100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14JAD100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100 OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.RNF14JAD100R.pdf2.RNF14JAD100R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14JAD100R
Varenummer RNF14JAD100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100 OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11262235 pcs Datablad 1.RNF14JAD100R.pdf2.RNF14JAD100R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T1 100 5% T