RNF18CTC40K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18CTC40K2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18CTC40K2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 40.2K OHM 1/8W .25% AXIAL
Dataark: 1.RNF18CTC40K2.pdf2.RNF18CTC40K2.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF18CTC40K2
Varenummer RNF18CTC40K2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 40.2K OHM 1/8W .25% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1429912 pcs Datablad 1.RNF18CTC40K2.pdf2.RNF18CTC40K2.pdf
Tolerance ±0.25% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 40.2 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/8 T2 40.2K 0.25% R