RNF18CTC499R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18CTC499R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18CTC499R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 499 OHM 1/8W .25% AXIAL
Dataark: 1.RNF18CTC499R.pdf2.RNF18CTC499R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF18CTC499R
Varenummer RNF18CTC499R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 499 OHM 1/8W .25% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1103919 pcs Datablad 1.RNF18CTC499R.pdf2.RNF18CTC499R.pdf
Tolerance ±0.25% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 499 Ohms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/8 T2 499 0.25% R