RNF18CTD2K05
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18CTD2K05 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18CTD2K05
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.05K OHM 1/8W .25% AXIAL
Dataark: 1.RNF18CTD2K05.pdf2.RNF18CTD2K05.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF18CTD2K05
Varenummer RNF18CTD2K05 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.05K OHM 1/8W .25% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1929391 pcs Datablad 1.RNF18CTD2K05.pdf2.RNF18CTD2K05.pdf
Tolerance ±0.25% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 2.05 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/8 T1 2.05K 0.25% R