RNF18FAD3K01
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FAD3K01 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18FAD3K01
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 3.01K OHM 1/8W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF18FAD3K01.pdf2.RNF18FAD3K01.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF18FAD3K01
Varenummer RNF18FAD3K01 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 3.01K OHM 1/8W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 936280 pcs Datablad 1.RNF18FAD3K01.pdf2.RNF18FAD3K01.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 3.01 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF18FAD3K01CT
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 3.01 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film