RNF18FAD3K92
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FAD3K92 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18FAD3K92
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 3.92K OHM 1/8W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF18FAD3K92.pdf2.RNF18FAD3K92.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF18FAD3K92
Varenummer RNF18FAD3K92 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 3.92K OHM 1/8W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11394353 pcs Datablad 1.RNF18FAD3K92.pdf2.RNF18FAD3K92.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 3.92 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Retardant Coating, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 3.92 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sammensætning Metal Film