RPC2010FT332K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RPC2010FT332K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 332K OHM 1% 3/4W 2010
Dataark: RPC2010FT332K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RPC2010FT332K
Varenummer RPC2010FT332K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 332K OHM 1% 3/4W 2010 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 738295 pcs Datablad RPC2010FT332K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 2010 Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie RPC Modstand 332 kOhms
Power (Watts) 0.75W, 3/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2010 (5025 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.026" (0.65mm)
Funktioner Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 332 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sammensætning Thick Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
RPC2010JT100R
RPC2010JT100R
producenter: Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse: RES 100 OHM 5% 3/4W 2010
På lager: 181883 pcs
Hent: RPC2010JT100R.pdf
RFQ
RPC2-12RB-7P(01)
RPC2-12RB-7P(01)
producenter: Hirose Electric Co Ltd
Beskrivelse: CONN RECEPT 7POS W/PINS