RSF2FT220R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT220R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF2FT220R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 220 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSF2FT220R.pdf2.RSF2FT220R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSF2FT220R
Varenummer RSF2FT220R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 220 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1270944 pcs Datablad 1.RSF2FT220R.pdf2.RSF2FT220R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSF Modstand 220 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RS 2 220 1% R
RS 2 220 1% R-ND
RS22201%R
RS22201%R-ND
RS2220FR
RS2220FR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 235°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 220 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film