RSF2FT24K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT24K3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF2FT24K3
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 24.3K OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSF2FT24K3.pdf2.RSF2FT24K3.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSF2FT24K3
Varenummer RSF2FT24K3 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 24.3K OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1385944 pcs Datablad 1.RSF2FT24K3.pdf2.RSF2FT24K3.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSF Modstand 24.3 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSF 2 24.3K 1% R
RSF 2 24.3K 1% R-ND