RSF2FT33K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT33K2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF2FT33K2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 33.2K OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSF2FT33K2.pdf2.RSF2FT33K2.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSF2FT33K2
Varenummer RSF2FT33K2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 33.2K OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1378138 pcs Datablad 1.RSF2FT33K2.pdf2.RSF2FT33K2.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSF Modstand 33.2 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 235°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Retardant Coating, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 33.2 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sammensætning Metal Oxide Film