RSF2FT470K
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSF2FT470K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF2FT470K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 470K OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: RSF2FT470K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSF2FT470K
Varenummer RSF2FT470K Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beskrivelse RES 470K OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2576389 pcs Datablad RSF2FT470K.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 2W
Spænding - Opdeling Axial Tykkelse (Max) ±200ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serie RSF
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarisering Axial
Andre navne Q4632755
RSF 2 470K 5%
RSF 2 470K 5%-ND
RSF 2 470K 5%R
RSF 2 470K 5%R-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 235°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer RSF2FT470K
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
FIFO s 2 Udvidet beskrivelse 470k Ohm ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Beskrivelse RES 470K OHM 2W 1% AXIAL