RSPF1JT360K
Produkt oversigt
Varenummer: RSPF1JT360K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 360K OHM 1W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSPF1JT360K.pdf2.RSPF1JT360K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSPF1JT360K
Varenummer RSPF1JT360K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 360K OHM 1W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2042230 pcs Datablad 1.RSPF1JT360K.pdf2.RSPF1JT360K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -200/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serie RSPF Modstand 360 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSPF 1 360K 5% R