RSPF3JA22R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSPF3JA22R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 22 OHM 3W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSPF3JA22R0.pdf2.RSPF3JA22R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSPF3JA22R0
Varenummer RSPF3JA22R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 22 OHM 3W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 716418 pcs Datablad 1.RSPF3JA22R0.pdf2.RSPF3JA22R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -200/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSPF Modstand 22 Ohms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSPF 3 22 5% T