RSPF3JA2K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSPF3JA2K70
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.7K OHM 3W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSPF3JA2K70.pdf2.RSPF3JA2K70.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSPF3JA2K70
Varenummer RSPF3JA2K70 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.7K OHM 3W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 767463 pcs Datablad 1.RSPF3JA2K70.pdf2.RSPF3JA2K70.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -200/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSPF Modstand 2.7 kOhms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSPF 3 2.7K 5% T