RSPF3JA3R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSPF3JA3R30 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSPF3JA3R30
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 3.3 OHM 3W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSPF3JA3R30.pdf2.RSPF3JA3R30.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSPF3JA3R30
Varenummer RSPF3JA3R30 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 3.3 OHM 3W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 709737 pcs Datablad 1.RSPF3JA3R30.pdf2.RSPF3JA3R30.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -200/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSPF Modstand 3.3 Ohms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSPF 3 3.3 5% T