RSPF3JA3R90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSPF3JA3R90 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSPF3JA3R90
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 3.9 OHM 3W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSPF3JA3R90.pdf2.RSPF3JA3R90.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSPF3JA3R90
Varenummer RSPF3JA3R90 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 3.9 OHM 3W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 693532 pcs Datablad 1.RSPF3JA3R90.pdf2.RSPF3JA3R90.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -200/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSPF Modstand 3.9 Ohms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSPF 3 3.9 5% T