RVC2010JT330K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC2010JT330K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RVC2010JT330K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 330K OHM 5% 1/2W 2010
Dataark: 1.RVC2010JT330K.pdf2.RVC2010JT330K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RVC2010JT330K
Varenummer RVC2010JT330K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 330K OHM 5% 1/2W 2010 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 787635 pcs Datablad 1.RVC2010JT330K.pdf2.RVC2010JT330K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 2010 Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie RVC Modstand 330 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2010 (5025 Metric) Andre navne RVC 2010 330K 5% R