VM10JB3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM10JB3R00 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VM10JB3R00
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES CERM WW 10W 3 OHM 5% VERT
Dataark: 1.VM10JB3R00.pdf2.VM10JB3R00.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for VM10JB3R00
Varenummer VM10JB3R00 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES CERM WW 10W 3 OHM 5% VERT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 335088 pcs Datablad 1.VM10JB3R00.pdf2.VM10JB3R00.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±300ppm/°C
Leverandør Device Package Radial Lead Størrelse / Dimension 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Serie VM Modstand 3 Ohms
Power (Watts) 10W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Andre navne VM 10 3 5% B
VM1035%B
VM1035%B-ND
VM103JB
VM103JB-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 250°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 1.417" (36.00mm) Funktioner Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 3 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound