WRF1JB68R0
Produkt oversigt
Varenummer: WRF1JB68R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES WW 1W 68 OHM 5% AXIAL
Dataark: 1.WRF1JB68R0.pdf2.WRF1JB68R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for WRF1JB68R0
Varenummer WRF1JB68R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES WW 1W 68 OHM 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5779 pcs Datablad 1.WRF1JB68R0.pdf2.WRF1JB68R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -80/ +900ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Serie WRF Modstand 68 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WRF 1 68 5% A