WW10FT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW10FT100K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW10FT100K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100K OHM 10W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW10FT100K.pdf2.WW10FT100K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW10FT100K
Varenummer WW10FT100K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100K OHM 10W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 58647 pcs Datablad 1.WW10FT100K.pdf2.WW10FT100K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serie WW Modstand 100 kOhms
Power (Watts) 10W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 10 100K 1% R