WW10JB50R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW10JB50R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW10JB50R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 50 OHM 10W 5% AXIAL
Dataark: 1.WW10JB50R0.pdf2.WW10JB50R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW10JB50R0
Varenummer WW10JB50R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 50 OHM 10W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 107576 pcs Datablad 1.WW10JB50R0.pdf2.WW10JB50R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serie WW Modstand 50 Ohms
Power (Watts) 10W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 10 50 5% B