WW10FT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW10FT75R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW10FT75R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 75 OHM 10W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW10FT75R0.pdf2.WW10FT75R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW10FT75R0
Varenummer WW10FT75R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 75 OHM 10W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 135520 pcs Datablad 1.WW10FT75R0.pdf2.WW10FT75R0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serie WW Modstand 75 Ohms
Power (Watts) 10W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 10 75 1% R