WW2FT1K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2FT1K10 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW2FT1K10
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 1.1K OHM 1.5W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW2FT1K10.pdf2.WW2FT1K10.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW2FT1K10
Varenummer WW2FT1K10 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 1.1K OHM 1.5W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 430815 pcs Datablad 1.WW2FT1K10.pdf2.WW2FT1K10.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serie WW Modstand 1.1 kOhms
Power (Watts) 1.5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 2 1.1K 1% R