WW2JB1K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2JB1K20 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW2JB1K20
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 1.2K OHM 1.5W 5% AXIAL
Dataark: 1.WW2JB1K20.pdf2.WW2JB1K20.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW2JB1K20
Varenummer WW2JB1K20 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 1.2K OHM 1.5W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 454659 pcs Datablad 1.WW2JB1K20.pdf2.WW2JB1K20.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serie WW Modstand 1.2 kOhms
Power (Watts) 1.5W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 2 1.2K 5% B