WW2JT91R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2JT91R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW2JT91R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 91 OHM 1.5W 5% AXIAL
Dataark: 1.WW2JT91R0.pdf2.WW2JT91R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for WW2JT91R0
Varenummer WW2JT91R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 91 OHM 1.5W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 392768 pcs Datablad 1.WW2JT91R0.pdf2.WW2JT91R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serie WW Modstand 91 Ohms
Power (Watts) 1.5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 2 91 5% R
WW2915%R
WW2915%R-ND
WW291JR
WW291JR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 350°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Moisture Resistant
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 91 Ohms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound