WW2KT6R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2KT6R80 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW2KT6R80
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 6.8 OHM 1.5W 10% AXIAL
Dataark: 1.WW2KT6R80.pdf2.WW2KT6R80.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW2KT6R80
Varenummer WW2KT6R80 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 6.8 OHM 1.5W 10% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1607650 pcs Datablad 1.WW2KT6R80.pdf2.WW2KT6R80.pdf
Tolerance ±10% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serie WW Modstand 6.8 Ohms
Power (Watts) 1.5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 2 6.8 10% R