WW3AFT23R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3AFT23R2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW3AFT23R2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 23.2 OHM 3W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW3AFT23R2.pdf2.WW3AFT23R2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW3AFT23R2
Varenummer WW3AFT23R2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 23.2 OHM 3W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 272075 pcs Datablad 1.WW3AFT23R2.pdf2.WW3AFT23R2.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serie WW Modstand 23.2 Ohms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 3A 23.2 1% R