WW3FT39R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FT39R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW3FT39R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 39 OHM 3W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW3FT39R0.pdf2.WW3FT39R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW3FT39R0
Varenummer WW3FT39R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 39 OHM 3W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 115392 pcs Datablad 1.WW3FT39R0.pdf2.WW3FT39R0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serie WW Modstand 39 Ohms
Power (Watts) 3W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW339FRCT
WW339FRCT-ND
WW3FT39R0CT
Driftstemperatur -55°C ~ 350°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Moisture Resistant
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 39 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound