WW3FT499R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FT499R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW3FT499R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 499 OHM 3W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW3FT499R.pdf2.WW3FT499R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW3FT499R
Varenummer WW3FT499R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 499 OHM 3W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 432978 pcs Datablad 1.WW3FT499R.pdf2.WW3FT499R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serie WW Modstand 499 Ohms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 3 499 1% R