WW4JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW4JT100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW4JT100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100 OHM 4W 5% AXIAL
Dataark: 1.WW4JT100R.pdf2.WW4JT100R.pdf
  • Besked
Specifikationer for WW4JT100R
Varenummer WW4JT100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100 OHM 4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 344781 pcs Datablad 1.WW4JT100R.pdf2.WW4JT100R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Serie WW Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 4 100 5% R