WW4JB270R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW4JB270R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW4JB270R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 270 OHM 4W 5% AXIAL
Dataark: 1.WW4JB270R.pdf2.WW4JB270R.pdf
  • Besked
Specifikationer for WW4JB270R
Varenummer WW4JB270R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 270 OHM 4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 309585 pcs Datablad 1.WW4JB270R.pdf2.WW4JB270R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Serie WW Modstand 270 Ohms
Power (Watts) 4W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 4 270 5% B