WW4JB15R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW4JB15R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW4JB15R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 15 OHM 4W 5% AXIAL
Dataark: 1.WW4JB15R0.pdf2.WW4JB15R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for WW4JB15R0
Varenummer WW4JB15R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 15 OHM 4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 385730 pcs Datablad 1.WW4JB15R0.pdf2.WW4JB15R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Serie WW Modstand 15 Ohms
Power (Watts) 4W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 4 15 5% B
WW4155%B
WW4155%B-ND
WW415JB
WW415JB-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 350°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Moisture Resistant
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 15 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound