WW4FT30R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW4FT30R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW4FT30R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 30 OHM 4W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW4FT30R0.pdf2.WW4FT30R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW4FT30R0
Varenummer WW4FT30R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 30 OHM 4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 303018 pcs Datablad 1.WW4FT30R0.pdf2.WW4FT30R0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Serie WW Modstand 30 Ohms
Power (Watts) 4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 4 30 1% R
WW4301%R
WW4301%R-ND
WW430FR
WW430FR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 350°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Moisture Resistant
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 30 Ohms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound