WW5JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW5JT100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW5JT100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100 OHM 5W 5% AXIAL
Dataark: 1.WW5JT100R.pdf2.WW5JT100R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW5JT100R
Varenummer WW5JT100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100 OHM 5W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 317892 pcs Datablad 1.WW5JT100R.pdf2.WW5JT100R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serie WW Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW5JT100RTR
Driftstemperatur -55°C ~ 350°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Moisture Resistant
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 100 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound