0624CDMCCDS-R22MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0624CDMCCDS-R22MC
Producent / Mærke: Sumida Corporation
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 22A 3 MOHM
Dataark: 0624CDMCCDS-R22MC.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1500 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 0624CDMCCDS-R22MC
Varenummer 0624CDMCCDS-R22MC Fabrikant Sumida Corporation
Beskrivelse FIXED IND 220NH 22A 3 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 241324 pcs Datablad 0624CDMCCDS-R22MC.pdf
Type Molded Tolerance ±20%
Leverandør Device Package SMD Størrelse / Dimension 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 0624CDMC/DS
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0624CDMCCDS-R22MC-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Metal Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 220nH
Højde - Siddende (Max) 0.094" (2.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 220nH Shielded Molded Inductor 22A 3 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 3 mOhm Max
Nuværende vurdering 22A Nuværende - Mætning 36.1A