0624CDMCCDS-R68MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0624CDMCCDS-R68MC
Producent / Mærke: Sumida Corporation
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 15A 7 MOHM
Dataark: 0624CDMCCDS-R68MC.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1500 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 0624CDMCCDS-R68MC
Varenummer 0624CDMCCDS-R68MC Fabrikant Sumida Corporation
Beskrivelse FIXED IND 680NH 15A 7 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 275582 pcs Datablad 0624CDMCCDS-R68MC.pdf
Type Molded Tolerance ±20%
Leverandør Device Package SMD Størrelse / Dimension 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 0624CDMC/DS
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0624CDMCCDS-R68MC-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Metal Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.094" (2.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 680nH Shielded Molded Inductor 15A 7 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 7 mOhm Max
Nuværende vurdering 15A Nuværende - Mætning 18.8A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beskrivelse: ILLUMINATED SWITCH
På lager: 899 pcs
Hent:
RFQ
0624CDMCCDS-R56MC
0624CDMCCDS-R56MC
producenter: Sumida Corporation
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 15.4A 6.5 MOHM
På lager: 92239 pcs
Hent: 0624CDMCCDS-R56MC.pdf
RFQ
06250-B
06250-B
producenter: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Beskrivelse: FAN FILTER ANODIZED BLACK 60MM
På lager: 45184 pcs
Hent: 06250-B.pdf
0624CDMCCDS-R33MC
0624CDMCCDS-R33MC
Beskrivelse: FIXED IND 330NH 20.5A 4.1 MOHM
Hent: 0624CDMCCDS-R33MC.pdf
06250-C
06250-C
Beskrivelse: FAN FILTER IRRIDITE CLEAR 60MM
Hent:
0624CDMCCDS-R47MC
0624CDMCCDS-R47MC
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 17.5A 5.1 MOHM
Hent: 0624CDMCCDS-R47MC.pdf
producenter: General Cable
Beskrivelse: CRD EXTEN 3COND 50' FROG HIDE
På lager: 509 pcs
Hent: 06250.61.06.pdf
0624CDMCCDS-R22MC
0624CDMCCDS-R22MC
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 22A 3 MOHM
Hent: 0624CDMCCDS-R22MC.pdf
06250-SS
06250-SS
Beskrivelse: FAN FILTER/SCREEN STEEL 60MM
Hent: 06250-SS.pdf
0624CDMCCDS-4R7MC
0624CDMCCDS-4R7MC
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 4.8A 54 MOHM
Hent: 0624CDMCCDS-4R7MC.pdf
0624CDMCCDS-6R8MC
0624CDMCCDS-6R8MC
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 4.2A 66 MOHM
Hent: 0624CDMCCDS-6R8MC.pdf
06250-M
06250-M
Beskrivelse: FAN FILTER MILL (NO FINISH) 60MM