XLMYK11D14V
SunLEDSunLED
XLMYK11D14V Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: XLMYK11D14V
Producent / Mærke: SunLED
Produkt beskrivelse LED YELLOW DIFFUSED T-1 T/H
Dataark: XLMYK11D14V.pdf
  • Besked
Specifikationer for XLMYK11D14V
Varenummer XLMYK11D14V Fabrikant SunLED
Beskrivelse LED YELLOW DIFFUSED T-1 T/H Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6502 pcs Datablad XLMYK11D14V.pdf
Bølgelængde - Peak 590nm Bølgelængde - Dominant 590nm
Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 14V Synsvinkel 40°
Leverandør Device Package T-1 (3mm) Størrelse / Dimension -
Serie - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 138mcd
Lens gennemsigtighed Diffused Linseformat / størrelse Round with Domed Top, 3mm (T-1), 2.80mm
Objektivfarve Yellow Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde (Max) 4.60mm Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Yellow 590nm LED Indication - Discrete 14V Radial Nuværende - Test 10.5mA