XLMYK12D14V
SunLEDSunLED
XLMYK12D14V Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: XLMYK12D14V
Producent / Mærke: SunLED
Produkt beskrivelse LED YELLOW DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Dataark: XLMYK12D14V.pdf
  • Besked
Specifikationer for XLMYK12D14V
Varenummer XLMYK12D14V Fabrikant SunLED
Beskrivelse LED YELLOW DIFFUSED T-1 3/4 T/H Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3940 pcs Datablad XLMYK12D14V.pdf
Bølgelængde - Peak 590nm Bølgelængde - Dominant 590nm
Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 14V Synsvinkel 30°
Leverandør Device Package T-1 3/4 (5mm) Størrelse / Dimension -
Serie - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 347mcd
Lens gennemsigtighed Diffused Linseformat / størrelse Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4), 5.00mm
Objektivfarve Yellow Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde (Max) 8.60mm Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Yellow 590nm LED Indication - Discrete 14V Radial Nuværende - Test 10.5mA