RL3720WT-R028-G
SusumuSusumu
RL3720WT-R028-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL3720WT-R028-G
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.028 OHM 1W 1508 WIDE
Dataark: 1.RL3720WT-R028-G.pdf2.RL3720WT-R028-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RL3720WT-R028-G
Varenummer RL3720WT-R028-G Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.028 OHM 1W 1508 WIDE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 142480 pcs Datablad 1.RL3720WT-R028-G.pdf2.RL3720WT-R028-G.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 0/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package 0815 Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
Serie RL Modstand 28 mOhms
Power (Watts) 1W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Andre navne 408-1717-1
RL37WT.028GCT
RL37WT.028GCT-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.028" (0.70mm) Funktioner Current Sense
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 28 mOhms ±2% 1W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film